besyildiz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

MSN 8.0 + Yaması + kurulumu ve özellikleri flash anlatım

MSN 8.0 + Yaması + kurulumu ve özellikleri flash anlatım Empty MSN 8.0 + Yaması + kurulumu ve özellikleri flash anlatım

Mesaj  Acı_bibeR Ptsi Ekim 29, 2007 9:33 am

MSN 8.0 + Yaması + kurulumu ve özellikleri flash anlatım

MSN Messenger'ın en yeni versiyonunu herkesten önce görmek ister misiniz? Bu animasyonda, kurulumu, kullanılması için gerekli olan yamayı ve detayları anlattık.

MSN Messenger, rengini değiştirdi ve turuncuya geçmeye karar verdi. Yeni adı Windows Live Messenger olarak da bilinen MSN Messenger 8.0'ın yeni özelliklerini, hatalarını, bu hataları nasıl giderebileceğinizi Flash animasyonda sizler için topladık. Bu animasyonu izleyerek siz de programın yeni sürümü hakkında detaylı bilgileri, izleyerek öğrenebilirsiniz.

MSN 8.0 şekil yapıyor
MSN Messenger 8.0'ın kurulum dosyasına aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz. 17 MB olan dosya büyüklüğü, sizi şaşırtabilir. Şu anda kullandığımız ve MSN'in kendi sitesinde indirilmeye sunulan son sürüm MSN Messenger 7.5'in boyutu sadece 8,9 MB idi. Bu kadar farkın neler için kullanıldığını pek anlayamadık açıkçası.
Görsel özellikleri neredeyse tamamen değişen MSN Messenger 8.0'ın karşılama ekranı her ne kadar MSN serisinin devamı olsa da farklı renkler, sizi şaşırtabilir.

Bağlantı hatası
Yukarıda verdiğimiz bağlantıya tıklayarak MSN Messenger'ın beta sürümünü indirebilirsiniz ama kullanmaya kalktığınızda hata mesajı ile karşılaşacaksınız. Bunu bir yama ile çöezebilirsiniz.

MSN 8.0 yamasını (patch) buraya tıklayarak indirebilirsiniz.

Önce yamayı çalıştırın, daha sonra MSN Messenger 8.0'ı. Kısa sürede bağlanarak programı kullanmaya başlayabilirsiniz.

Animasyonu izleyin
MSN Messenger 8.0'ın sitesinden indirilmesinden, kurulumuna, yama dosyasının eklenmesine kadar bürün adımları, özellikleri ve ipuçlarını aşağıdaki animasyonda anlattık.

Flash'ı izlemek için;
http://www33.websamba.com/amanse/dfds.htm

MSn Messenger 8.0 Beta için;
http://g.msn.com/1csbeta/mess80_en
Acı_bibeR
Acı_bibeR
v.i.p
v.i.p